Ciuhoi-ul TRAIESTE!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ciuhoiul traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!!

+6
andreiii2
Diana
ThieF
Admin
BvL
Feras
10 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Ciuhoiul  traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!! - Pagina 3 Empty Re: Ciuhoiul traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!!

Mesaj  Admin Lun Apr 05, 2010 11:02 pm

stai linistit ca nici noi nu eram in forma cea mai buna pt un meci de fotbal Razz Razz
(in sala sa nu uitam ca eu nu eram prezent la scoru ala mare) lol!
feras eu cred ca tot secretu ii sa nu fie nici o miza in joc ca asa ii cheful si distractia mai mare geek
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ciuhoiul  traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!! - Pagina 3 Empty Re: Ciuhoiul traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!!

Mesaj  Feras Mar Apr 06, 2010 9:40 am

asa e florin ...nici asa pe prea multa lumea nu ii intereseaza scorul ...acuma jucam de placere (ne mentinem in forma Razz)
Feras
Feras
Stage 1

Mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 37
Localizare : pe drumul de la cauaceu

Sus In jos

Ciuhoiul  traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!! - Pagina 3 Empty Re: Ciuhoiul traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!!

Mesaj  amneZia Mar Apr 06, 2010 4:36 pm

Scris de Admin la data de Mar Apr 06, 2010 12:02 am
(in sala sa nu uitam ca eu nu eram prezent la scoru ala mare) lol!

si dak erai u crezi k nu primeam...poate k nu atatea da bataie tot ne luam...n'o mers jocu at.....tre sa recunosc k at nici io n'am jucat:D:P... nici ninu...akma io cel putin cred k dak jucam toti poate at era cv.....

Very Happy

si duminica...e adevarat k noi ne'am tot schimbat. si knd or dat astia golurile nici nu eram prezent Laughing Laughing Laughing .... da is de acord cu voi....jucam de placere, knd bem, bem de placere k doar suntem prieteni..... Razz
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Ciuhoiul  traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!! - Pagina 3 Empty Re: Ciuhoiul traieste?????...ar trebui sa facem ceva sa traiasca!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum