Ciuhoi-ul TRAIESTE!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

+5
Gibo
Diana
amneZia
Admin
BvL
9 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mier Sept 22, 2010 8:15 pm

DICTIONAR EXPLICATIV ROMÂN

ACRU – Unitate de masura a acrelii. Ex: am
o sotie de 3 acri si o soacra de 5

GHINION – Varianta moldoveneasca pentru
ardelenescul “Bine, Ioane”

SARCINA – “Dupa cum arati, ar trebui sa sari si
prînzul!”

YETI – Filmul lui Spielberg, “E.T.”, pe
ecranele Iasiului

COLONEL – Intestinul subtire

HAITI – Grupuri de lupi flamînzi care bîntuie
prin judetul Botosani

TIR – Camion turcesc în care soferul
ÎNCRUCISAT dezleaga integrame împreuna cu o
fetita ratacita prin parcare

TUN – Victoria finala în asediul unei banci


AMPULA – Amintiri din tinerete


GARGARA – Boala parlamentara

MUCOASA – Posibila purtatoare de SIDA, în jur
de 16 ani

DIABET – Boala plina de afectiune, care te duce
cu zaharelul si-n final… îti face felul!

AIUREA – Loc bine determinat spre care ne
îndreptam

DIHOR – Pîrt cu blana

HERMAFRODIT – Fetit care este baiata

SCUMPETE – Termen dragastos adresat femeii
iubite în inflatie

TÎTA – Sîn care nu ne mai place
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Lun Sept 27, 2010 12:00 am

Intr-o seara se plimba paznicul prin cimitir. La un moment dat se trezeste un schelet pus pe glume si vrea sa il sperie: -Booooooo… Paznicul insa nu are nici o reactie si isi continua rondul. Scheletul repeta gluma de cateva ori, dar vazand ca nu are cu cine ,se hotaraste sa sara gardul si sa sperie lumea din afara cimitirului. In timp ce era in varful gardului se trezeste cu o lopata peste cap si cade jos, la care paznicul: -Bai! Glumim, glumim dar in incinta
---------------------------------------------------------------------------------------------
Doi batranei, dupa ce s-au imbatat, au decis sa mearga la o casa de toleranta.. Odata ajunsi acolo patroana ii priveste cu atentie, o cheama pe servitoare si ii zice :
- Du-te in primele doua camere si pune cate o papusa gonflabila in fiecare pat. Mosii astia sunt atat de beti incat nu-si vor da seama de diferenta. N-am de gand sa-mi folosesc fetele pentru nenorocitii astia de mosi.
Servitoarea indeplineste ordinele si batraneii se duc in respectivele camere si "indeplinesc tema ce corespundea locului".
In drum spre casa, unul dintre batrani zice :
- Cred ca femeia care a fost cu mine era moarta ! zise unul
- Moarta ?!! De ce crezi asta ?
- Pai nu s-a miscat si nici n-a vorbit in timp ce faceam dragoste.
- Putea fi chiar mai rau, spuse celalalt. Eu cred ca a mea era vrajitoare !
- Vrajitoare ?!!! Ce te face sa crezi asa ceva ???
- Pai., sa vezi, cand eram la preliminarii am muscat-o un pic de fund, atunci ea mi-a tras o basina in fata, a iesit zburand pe fereastra si mi-a mai luat cu ea si proteza !!!
------------------------------------------------------------------------------------------
Ion a venit duminica la biserica si preotului nu i-a venit sa creada.
Nu-l vazuse in viata lui pe Ion in biserica.
Dupa slujba , preotul l-a prins din urma si i-a zis
“Ioane, ma bucur ca ai venit la slujba. Ce te-a determinat?”
Ion raspunse,
“Trebuie sa fiu sincer parinte, acum ceva vreme mi-am pierdut palaria, si iubesc acea palarie. Stiu ca si Gheorghe are una fix la fel si stiu ca vine la biserica in fiecare duminica. Deasemenea stiu ca trebuie sa si-o dea jos in timpul slujbei si ca probabil o va lasa in cuierul de la intrare. Asa ca urma sa plec mai devreme si sa-i fur palaria.”
Preotul, putin mirat, continua:
“Pai Ioane, vad ca nu i-ai furat palaria lui Gheorghe. Ce te-a facut sa te razgandesti?”
Ion raspunse:
“Pai, dupa ce am auzit predica despre cele zece porunci m-am descis ca nu este nevoie sa-i mai fur palaria lui Gheorghe”
Cu lacrimi in ochi preotul i-a zambit lui Ion si-i zise;
“Dupa ce am vorbit despre «Sa nu furi!» te-ai decis ca preferi sa stai fara palarie decat sa arzi in iad?”
Ion a dat usor din cap.
“Nu parinte, dupa ce ati vorbit despre «Sa nu prea curvesti !» mi-am adus aminte unde mi-am lasat palaria ! ”...
--------------------------------------------------------------------------------------------
Se termina luna de miere, tanara sotie se plange mamei sale:
- Mama, deja am avut prima cearta serioasa in familie.
- Nu-ti fa griji, draga mea, asta se intimpla in orice casnicie.
- Uf! M-ai linistit. O.K. dar ce sa fac cu cadavrul ?
--------------------------------------------------------------------------------------------
Maine aniversam 30 de ani de la casatorie, am putea taia porcul?
- De ce, raspunde sotul, doar nu e vina lui…
---------------------------------------------------------------------------------------------
Un barbat vine de la baute cu pretinii, intra in casa si striga:
- FEMEIE, CINE-I SHAFU’ IN CASA ASTA??
Nevasta-sa ii altoieste scurt un dos de palma peste bot.
Barbatul raspunde spashit:
- Ce, n-am voie nici sa intreb?!!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ion pe patul de moarte o cheama pe Marie langa el si ii zice:
-Marie, eu nu mai am mult de trait, mai am un pic si mor..da mai am o singura dorinta. Spune-mi drept, m-ai inselat pe mine vreodata?


-Ma Ioane, eu ti-as zice, da daca nu mori?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Care este diferenta dintre un psihopat si un
nevropat?
Psihopatul crede ca 1+1=3;
Nevropatul STIE ca 1+1=2, dar IL ENERVEAZA!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
- E adevarat ca barbatzii impotentzi traiesc mult ?
- Da, dar degeaba.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Cand un barbat deschide portiera masinii sotiei sale de un lucru poti fi sigur: ori masina e noua ori femeia!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Un tip vorbeste cu prietenul lui:
- Draga, m-am gandit sa-mi omor nevasta… dar incerc sa gasesc solutia crimei perfecte… ma tot gandesc si nu-mi vine nici o idee…
Amicul, mai hatru din fire, ii zice:
-Dragul meu, fa amor cu ea tot timpul, dar tot timpul, si o s-o obosesti atat de tare ca o sa moara. crima perfecta!
Se intalnesc peste 6 luni. nevasta era frumoasa, infloritoare, iar sotul abia se mai tara :
- Ce faci? il intreaba prietenul
- Hmm, asa si asa, dar uita-te la ea, proasta, habar n-are ca-i pe moarte!!! lol! lol!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Un ardelean la cel de-al X-lea congres al lui Ceausescu... Tota lumea striga URA! URA! URA! numa' el nu...
Vin securistii la el si-l intreaba: ma, toata lumea striga "ura"! numai tu taci. De ce?
Acesta zice:
- Eu o tin in suflet!...
--------------------------------------------------------------------------------------
Un ardelean, Ion, care voia sa plece in Germania il intreaba pe un vecin de-al lui ce sa faca deoarece nu stie limba germana.
- Nu-i bai. Limba germana-i ca la noi, doar ca tre' sa vorbesti mai rar. Zis si facut. Ajunge Ion la Hamburg, intra intr-un bar si spune:
- Bu-na zi-ua!
- Bu-na - raspunde barmanul la fel de rar.
- Da-ti-mi si mi-e o be-re.
- Po-f-tim be-rea.
Dupa primele inghitituri Ion spune:
- Eu su-nt de la Tu-r-da. Tu de un-de es-ti?
- To-t di-n Tu-r-da.
- Na... pai atunci de ce vorbim nemteste?
----------------------------------------------------------------------------------------------
In Ardeal se striga vecinii de pe-un deal pe celalalt:
- Maaaa...vecinee!...
- Care-i baiu maaa?!...
- Tu ce-ai dat la vaca ta cind o fost beteaga?
- "Duralen" maaa!...
Trece o saptamana...
- Maaa...vecinee!
- Ce-i baiu maaa...?
- Da-poi ce-ai zis c-ai dat la vaca ta cand o fost beteaga?
- "Duralen" maaa...
- Pai da' vaca mea o murit mai!...
- Si-a mea maaa...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Gheorghe merge cu gloaba la targ.
- Cum trage calul asta la caruta, bade?
- D'apoi, nu prea trage.
- Da' la plug, trage?
- Nu prea.
- O fi bun de calareala.
- N-as crede.
- Pai, atunci de ce l-ai adus sa-l vinzi?
- Nu l-am adus sa-l vand.
- Da' ce pacatele mele vrei sa faci cu el?
- Vreau sa-l fac de rusine...
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Adina Lun Sept 27, 2010 8:31 pm

=)) lol! lol!
Adina
Adina
Stage 1

Mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Oradea-Ciuhoi

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Nemtii au inventat poarta in care da si Bayernul gol anul acesta!!!

Mesaj  amneZia Mar Oct 05, 2010 10:49 am

Bayern a ajuns de rasul Germaniei. Are 5 goluri in 7 etape si e pe ultimul loc in clasamentul atacurilor.

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Thumb_incredibil-bayern-are-cel-mai-prost-atac-nemtii-au-inventat-poarta-in-care-si-bayern-mai-poate-da-un-gol_1

Nemtii de la Bild ii iau la misto si au inventat poarta in care Bayern va putea sa mai marcheze in acest sezon. Putin mai mare si cu un portar legat la ochi Smile


Laughing Laughing
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mier Oct 20, 2010 12:19 am

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mier Oct 20, 2010 12:42 am

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Joi Oct 21, 2010 5:50 pm

Doua batranele s-au hotarat sa mearga impreuna in vizita la prietena lor Clementina. Ajunse acolo au fost primite cu multa bucurie de ea si au fost tratate cu o cafeluta. Dupa ce au stat putin de vorba Clementina le spune:
- Vai, dragele mele am stat atata de vorba si nu v-am facut nici o cafeluta. Vin acum cu ea.
Si asa, din uitare in uitare, le-a facut vreo sapte cafelute, pana sa plece.
In drum spre casa, una din ele ii spune celeilalte:
- Ai vazut ce s-a sclerozat Clementina? Am stat atata timp la ea si nu ne-a dat nicio cafeluta!
- Cum draga ai fost la ea si nu m-ai chemat si pe mine?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Un batranel se duce la bordel sa-si ofere si el o
bucurie. Matroana il conduce la o tanara apetisanta si gata de orice.
Sigura pe ea, aceasta ii spune:
- Mosule, dezbracarea sa trecem la treburi serioase!!!
Se dezbraca mosul, iar tipa ii ia hainele si i le arunca pe geam.
- Ce faci, nenorocito ??! sare batranelul suparat.
- Lasa, mosule, nu-ti face probleme, ca pana dimineatza vom face dragoste de-or sa-ti ramana hainele mari!!!
Tipa se dezbraca la randul ei, iar mosul ii ia hainele si i le arunca pe geam.
- Ce faci, tataie, te razbuni ?!?!
- Ba nicidecum, dar pana mi se scoala mie, se schimba moda !!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------
O pereche de octogenari pleaca in vacanta. Ajung in statiune la hotel, intra in camera. Ea zice:
- Uite draga pe geam se vede o caprioara!!
El raspunde :
- Nu e capriopara, e o vaca. Si TU nu esti la geam ci la oglinda!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------
O pereche sarbatoreste nunta de argint si in acelasi timp si 60 de ani de viata. In timpul celebrarii apare o zana si le zice:
- Ca premiu pentru fidelitatea voastra timp de 25 ani, as vrea sa va implinesc cate o dorinta." Sotia entuziasmata exclama:
- Vreau sa fac o calatorie in jurul lumii cu sotul meu!
Imediat dupa ce zana a atins-o cu bagheta magica, apar doua bilete de avion.
Sotul se gandeste putin si dupa aceea, adresandu-se sotiei zice:
- Atmosfera asta e foarte romantica dar am aceasta sansa doar o singura data in viata asa ca, scuza-ma draga, dar dorinta mea e aceea de a avea o sotie cu 30 de ani mai tanara decat mine.
Sotia ramane socata dar dorinta e dorinta asa ca zana il multumeste, il atinge cu bagheta magica si pac! Sotul devine de 90 de ani!!

Morala: zanele sunt femei... lol! lol! lol!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Un batrin de vreo 90 de ani, se casatoreste cu una de vreo 20...
Parintele:
- Domnule sinteti sigur ca vreti sa va insurati cu ea?
- Desigur, daca moare ma insor cu alta...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Doi mosi se-ntalnesc pe strada. Stau ei la o tabla si trec la intimitati.
- Auzi, ma Ioane, tu mai faci ceva cu nevasta-ta?
- Daaaaaaaaa
- Si cum ma ca io nu mai pot?
- Pai sa vezi...
- Zi ma mai repede!
- Cand ajung seara acasa...
- Zi, ma, Zi mai repede!
- Se aseaza nevasta-mea langa mine....
- Da!Da!
- Dezbracata adica...
- Si....
- Pune mana pe ea....
- Si....
- O lasa sa cada si pe partea cui cade se duce a doua zi la lapte.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ma numesc XXXXXXXXX, am 34 ani, trebuia sa am 39, dar nevasta-mea mi-a mancat 5 ani din viata. Intelectual de rasa, am liceul inceput si facultatea terminata si un fizic deosebit de atragator; obiecte ca : farfurii, linguri, carti efectiv se lipesc de mine, este adevarat, asta si pentru ca ma spal destul de rar.
Nu-mi este frica de munca, dorm langa ea si sunt o persoana foarte comunicativa, cand vorbesc de la telefonul firmei.
Am o experienta semnificativa in vanzari, de mic copil obisnuiam sa vand lucrurile parintilor din casa, sunt o fire foarte dinamica, dar dupa orele de program; pana acum nu am avut antecedente penale si sper ca pana ma voi angaja la firma d-vs nici sa nu am.
Autodidact in marketing, sunt un fin observator al oricarei investitii, eliminand din start orice fel de cheltuieli colaterale sau fara rezultate.
Spre exemplu, eu am ami trimis o scrisoare de intentie + CV si firmei XYZ din Constanta. Daca raspunsul dvs este pozitiv si ma angajati, inseamna ca automat banii pe care i-am investit pentru a trimite faxul la Constanta i-am pierdut si asta se intampla acum doi ani, cand leul era mai puternic. Nu mai vorbesc de faptul ca iata, eu am terminat scrisoarea, iar dvs. nu m-ati chemat pentru interviu. Mie aceste lucruri imi dau de gandit si nu pot sa nu sesizez anumite tertipuri la care dvs. apelati; va folositi de massmedia ( dati anunturi prin ziare ), este clar un atac la adresa mea.
In primul rand nici nu ma cunoasteti si in al doilea rand nici nu sunt obligat sa ma angajez la firma dvs. in speranta ca v-am facut sa zambiti putin ( lucru care in procesul de vanzare reprezinta un atuu important), daca vreti sa va las fara clienti, n-aveti decat sa ma angajati!

Ma puteti suna la.....

PS. M-ar interesa daca se poate sa imi dati concediul de odihna la inceput.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Joi Oct 21, 2010 9:14 pm

Curs special pentru femei organizat de
Ministerul Sanatatii in colaborare cu
Ministerul Educatiei si Invatamantului


Tema: Dezvoltarea functiunilor creierului la femeia moderna.

Scop: Participantele vor fi confruntate cu o experienta fascinanta (folosirea creierului).

Conditii: Vointa de a invata ceva nou (chiar daca se va dovedi a fi ceva greu)

Durata: Brunete 1,5 luni fiecare modul
Roscate 3 luni fiecare modul
Blonde 6 luni fiecare modul
Cursul contine 4 module



Modulul I

1) Acceptarea soartei: m-am nascut femeie
2) Cunoasterea locului de desfasurare a vietii: bucataria
3) Cum pastrez ordinea in poseta? (sub control strict)
4) Cum fac cumparaturi in mai putin de 4 ore: notiuni elementare
5) Pastrarea limitelor: Cum ma machiez corect
6) Curs de programare I (toate categoriile): folosirea cuptorului cu microunde
7) Curs de programareII (numai brunetele si roscatele): Videorecorderul


Modulul II

1) Ecuatia cu o necunoscuta: Automobilul
2) Exercitii de dinamica grupului: Ce trebuie sa fac cand stam in masina
3) Parcarea, ParteaI: Notiuni elementare
4) Parcarea, Partea II: Manevre
5) O adevarata provocare: Frana si acceleratia.
6) Cutia de viteze. Descriere completa (pentru blonde numai cutia automata)
7) Folosirea corecta a semnalizatorului.
Cool Notiuni elementare de fizica: Corpuri in miscare
9) Adevaruri optice: Luminile rosie, galbena si verde ale semaforului.
10) Curs special: Parcarea in garaj.
11) Ecuatia cu mai multe necunoscute: Cutia de scule
12) Curs de supravietuire I: Unde se afla lumina de avarie
13) Curs de supravietuire II: Schimbarea unui cauciuc
14) Curs de supravietuire III: Schimbarea mai multor cauciucuri (Da, este posibil!!)
15) Curs de supravietuireIV: Verificarea cu succes a nivelului uleiului si a apei.

Modulul III

1) Notiuni elementare: Nici o cucerire a tehnicii moderne nu ma va putea ridica la nivelul barbatului
2) Vocabular I: Definitia cuvantului ?DA?. Corectarea exercitiului ?Esti gata??
3) Vocabular II: Definitia notiunii ?5 Minute?
4) Sociologie: Fotbalul nu este un sport ci o religie.
5) Drept cetatenesc si morala I: Discutii barbatilor despre tema fotbal
6) Drept cetatenesc si morala II: A nu te amesteca nicicodata in aceste discutii
7) Cum evit intrebarile inutile (de ex. ?Ma iubesti??, ?Sant frumoasa??, ?Am ceva special??)
Cool Adevaruri zilnice: Si femeile ragaie, exercitii in grup.
9) Adevaruri zilnice: Barbieritul (curs intensiv pentru brunete): Partea barbateasca a femeii
10) Comportamentul la cumparaturi: Cardul Visa, Definirea notiunii de limita de suma
11) Comportamentul la cumparaturi: Si eu pot cara naveta de bere
12) De ce mama nu e binevenita la noi? (1000 de studii de caz)

Modulul IV

1) Telefonul: Cand trebuie sa inchid? Exercitii de grup: 4 femei/telefon(nu uitati sacul de dormit)
2) Machiajul: Metamorfoza femeii
3) Terapie TV I: Si fara telenovele se poate trai!
4) Terapie TV II: Filmele de dragoste sant pura fictiune si nu realitate
5) Eu si corpul meu: Legea gravitatiei
6) Oglinzile nu mint: Ma accept asa cum sant.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Diana Sam Oct 23, 2010 6:31 pm

Merge Bula la scoala si profesoara le zice tuturor elevilor ca au pt acasa o tema.
Bula: – Ce tema?
Profesoara: – Sa intrebati parinti din ce sunt facuti copiii.
Merge Bula acasa si o intreaba pe maica-sa:
- Mama, din ce sunt facuti copiii?
- Nu iti spun Bula, ca e prostie…
Merge la taicasu:
- Tata, din ce sunt facuti copii?
Taica-su se rusineaza si nu ii spune.
Bula, nervos, merge la bunicul sau si il intreaba:
- Bunicule,din ce sunt facuti copiii?
Bunicul, senil, raspunde:
- Dintr-o portocala…….
Merge Bula la magazin si isi cumpara o portocala inainte de a merge la scoala.
Intra in clasa si profesoara ii intreaba pe elevi:
-Care si-a facut tema?
Bula cu mana pe sus: – Eu, eu!!
Profesoara: – Arat-o!
Bula: – Stai sa o scot!
Profesoara: – Lasa Bula ca mi-o arati dupa ore, cand suntem singuri!
Dupa ore Bula se intalneste cu profesoara, care ii zice:
- Acum poti sa mi-o arati ca suntem singuri!
- Dar nu o mai am, ca i-am dat-o unei fete sa o suga ca i-a fost rau!!
Diana
Diana
Power User

Mesaje : 130
Puncte : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Ciuhoi

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mar Noi 09, 2010 7:01 pm


varza ....varza....
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mar Noi 09, 2010 7:14 pm

Razz Razz Razz
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  cristina Mier Noi 24, 2010 7:13 pm

Ciresel si Ciresica stau in cires.Ciresica roseste.
I : De ce ?
R : Lui Ciresel i se vedea viermisorul.

cristina
cristina
Stage 1

Mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Valea lui Mihai

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Joi Noi 25, 2010 12:35 am

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Joi Noi 25, 2010 10:22 pm


vai proasta ii aia ....hahahahahhahaha
trebe neaparat sa vedeti.. Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol! lol! lol!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty perversa ca pe targu ocna..

Mesaj  Admin Joi Noi 25, 2010 10:43 pm

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty continuarea..

Mesaj  Admin Joi Noi 25, 2010 10:51 pm

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty ....2

Mesaj  Admin Joi Noi 25, 2010 11:08 pm

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  cristina Vin Noi 26, 2010 10:03 am

Dupa o aventură de două luni, o tînără îl întreabă plină de emoţie pe iubitul ei:
- Cînd o să mă prezinţi rudelor tale?
- Draga mea, deocamdată e imposibil. Copiii sînt la ţară, iar nevastă-mea e plecată într-o delegaţie! lol!
cristina
cristina
Stage 1

Mesaje : 16
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Valea lui Mihai

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Diana Lun Dec 06, 2010 10:01 pm

Un baiat isi intreaba prietenul:
-Ma, tu stii bancu cu coincidenta?
-nu !
-Ce coincidenta..nici eu Smile)) lol!
Diana
Diana
Power User

Mesaje : 130
Puncte : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Ciuhoi

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  amneZia Dum Dec 12, 2010 3:07 pm

=)))..... Laughing Laughing ...f tare
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Si cand credeam ca le'am vaz p toate...

Mesaj  amneZia Lun Ian 03, 2011 6:25 pm

amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty 30 de intrebari frecvente ale femeilor in timpul meciurilor.....=))

Mesaj  amneZia Mier Ian 05, 2011 7:11 pm

1. Cat dureaza meciul asta?
2. Ce se intampla daca nu marcheaza nimeni?
3. Joaca Beckham?/ De ce nu joaca Beckham?
4. De ce te enervezi asa? E DOAR un meci!
5. Daca Ronaldo joaca la Real si joaca si pentru nationala Portugaliei ce se intampla cand Real joaca cu Portugalia?
6.Astia cu cine joaca?
7.Pot sa schimb pe alt post?
8.Auzi, Cristiano Ronaldo e casatorit?
9.Tie care tricou iti place mai mult?
10.Aia care n-au mingea de ce fug?
11.Te intereseaza si prelungirile?
12.Cate reprize sunt in total?
13.Aia de ce joaca asa de dur?
14.Daca in spatele portii este plasa de ce nu se pune si in jurul terenului?
15.Cat de inalt se poate lovi cu mingea?
16.Vrei sa vorbesti cu mama la telefon?
17.A mai ramas mult pana la final?
18.Ce crezi, cand vom avea timp sa mergem si noi la cinematograf?
19.Ma mai iubesti?..
20.Te duci sa-mi cumperi si mie ceva dulce?
21.De ce au luat bataie?
22. Astia joaca si daca ploua?
23.Daca dau astia gol ce se intampla?
24.Cand se termina meciul?
25. Nu poti sa afli maine cum s-a terminat.
26.Vrei sa vezi meciu’?
27.Cu cine tii?
28. De ce se schimba portile la pauza?
29. Da' astia de ce nu se epileaza?
30. De ce te uiti la Real - Barcelona daca tu tii cu Steaua?
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Admin Mar Ian 11, 2011 8:54 pm

Un politist gaseste un pusti la colt de strada vanzand ceva în gramajoare mici.
Il intreaba pe pusti cu un aer sever:
- Ma, ce faci tu aici?
- Vand samburi de mar domnule!
- Si la ce sunt buni astia?
- Fac minte domnule!
- Bine da-mi si mie de 2 lei.

Ia samburii si pleaca mestecand cei cativa samburi pe care ia dat baiatul. La un moment dat se opreste si se intoarce la baiat luandu-l la rost:
- Ma smechere cu 2 lei cumparam un kil de mere si aveam mai multi samburi
- Vezi nene, nici nu ai mancat bine samburii si ti-a si venit mintea!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Un tip isi revine dintr-o coma profunda de 7 luni.
In tot acest timp, sotia lui a stat zilnic langa patul lui.
La cateva zile dupa ce si-a revenit, isi cheama sotia:
- Draga mea, ai fost alaturi de mine in toate nenorocirile prin care am trecut: cand
am fost concediat, m-ai sprijinit enorm; cand afacerea mea a dat faliment, ai fost
langa mine; cand am fost impuscat, ai stat alaturi de mine; cand ne-am pierdut casa, ai
fost tot langa mine; cand sanatatea mea s-a subrezit, m-ai sprijinit permanent. Stii ceva?
- Ce sa stiu, dragul meu? intreaba ea zambitoare.
- Cred ca imi porti ghinion! .............
-----------------------------------------------------------------------------------------
Un tip recomanda prietenului sau:
- Daca te insori la 20 ani ia-ti o unguroaica, face asta sex de te sparge !
- Daca te insori la 30 ani, ia-ti o frantuzoaica - este asta o doamna, nu te face de ras !
- Daca te insori la 40 ani ia-ti o englezoaica este asta o lady, si in societate si in afara ei !
- Daca te insori la 50 ani ia-ti o americanca, este o persoana agreabila in calatorii
- Daca te insori dupa 60 ani........ia-ti o romanca.......face asta niste parastasuri !!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
O gagica la judecata de apoi e intrebata
de Dumnezeu :
- Ai pacatuit ?
- Nu
- Ai baut ?
- Nu
- Ai fumat ?
- Nu
- Ai preacurvit ?
- Nu
- Bine. Petre, adu o pereche de aripi !
- Ohh...ma faceti inger ?
- Nu..., gasca.
------------------------------------------------------------------------------------------
O romanca, la produs in Italia, este acostata noaptea de un client.
El: - Cat costa?
Ea: - 50 Euro.
O baga in masina, ii da banii si isi face treaba. A doua noapte,
figura se repeta... a treia noapte la fel... In a patra noapte...
fata se uita la el si il intreaba:
- Auzi ma, da tu de unde esti? ca parca te cunosc
El: - Din Romania.
Ea: - Ce coincidenta, si eu la fel! De unde din Romania?
El: - Din Ciuperceni.
Ea: - Ce coincidenta, si eu la fel!
El: - Coincidenta s-o crezi tu... Mi-a dat tactu` 500 de euro pentru tine,
dar mi-a zis sa nu ti-i dau toti odata, ca-i cheltui!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Sotul: - Mai femeie, administratorul blocului se lauda ca s-a culcat
cu toate femeile din bloc, cu exceptia uneia ...
Sotia: - O fi aia grasa si batrina de la parter.
---------------------------------------------------------------------------------------
Simbata dimineata m-am strecurat usor din asternut, mi-am facut pachetul si am coborit pe tacute in garaj.
Am legat barca la cirlig si am inceput sa dau cu spatele.
Abia cind am iesit cu totul din garaj am realizat ca ploua cu galeata si vintul batea cu 100 km/h.
Am deschis radioul si am aflat ca vremea avea sa fie la fel toata ziua.
Am tras inapoi in garaj si, tiptil, m-am dus inapoi in dormitor.
M-am strecurat la loc linga nevasta-mea si i-am soptit: `E o vreme groaznica afara.`
Pe jumatate inca adormita, ea a raspuns:
`Iti poti imagina ca prostul de barbatu-meu s-a dus la pescuit pe asa o vreme?`...
....si atunci a inceput cearta!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 423
Puncte : 434
Reputatie : 3
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 38
Localizare : Ciuhoi

https://ciuhoicity.forumgratuit.ro

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  amneZia Joi Ian 20, 2011 11:28 am

=)))))))..... Laughing
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Vezi cum jucau spartanii sah

Mesaj  amneZia Joi Ian 20, 2011 11:36 am

Un jucator poate slabi 3-4 kg de-a lungul unei partide foarte grele de sah. Explicatie este simpla: fiind un sport al mintii, creierul consuma energie mai mare decat restul corpului, fiind in permanenta concentrat si gandind in perspectiva.

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Gluma-zilei-vezi-cum-jucau-spartanii-sah_size1

Recordul a fost de 6 kg. Fotbalistii, luptatorii sau pilotii de F1 sunt mai putin solicitati decat sahistii. Vezi cum luptau spartanii sah.
amneZia
amneZia
Power User

Mesaje : 210
Puncte : 219
Reputatie : 3
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 34
Localizare : CIUHOI...evident

Sus In jos

Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante - Pagina 6 Empty Re: Bancuri - Glume - Video si Fotografii .. amuzante

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum